Олександрія та Десна зіграли в результативну нічию

iSport.ua,  31 жовтня 2020, 19:03
0
92

Десна уникла поразки в матчі, в якому виграла перший тайм.

Олександрія та Десна зіграли внічию 2:2 в матчі восьмого туру чемпіонату України.

Рахунок в матчі був відкритий на 39-й хвилині, коли пенальті реалізував Андрій Тотовицький.

Мінімальний рахунок на табло протримався до 72-ї хвилини, коли Банада зрівняв рахунок, а через 10 хвилин Сітало і зовсім вивів господарів вперед.

Але все ж останнє слово залишилося за гостями - на 84-й хвилині з передачі Тотовицького відзначився Філіп Будковський.

Десна залишається на четвертому місці, а Олександрія знаходиться на восьмій сходинці.

Олександрія - Десна 2:2

Голи: Банада, 72, Сітало, 82 - Тотовицький, 39 (пен.), Будковський, 84

Олександрія: Паньків - Пашаєв, Бабогло (Банада, 46), Бондаренко, Дубра, Вантух (Стецьків, 74) - Лучкевич (Безбородько, 70), Гречишкін, Мишенко (Третьяков, 46, Грицук, 86) - Ковалець - Сітало.

Десна: Паст - Конопля, Гітченко, Імереков, Мостовий - Огиря, Арвеладзе (Будковський, 78) - Калитвинцев (Гуцуляк, 78), Тотовицький (Хльобас, 86), Мудрик (Картушов, 67) - Шевцов (Домбровський 67).

Попередження: Мишенко, Третьяков, Пашаєв - Мостовий, Гітченко, Огиря, Імереков

На 89-й хвилині вилучений Максим Імереков (Десна) (друге попередження).