Динамо здобуло вольову перемогу над Дніпром-1

iSport.ua,  31 жовтня 2020, 21:30
0
271

Пропустивши першими, кияни забили двічі і здобули непросту перемогу.

Київське Динамо перемогло СК Дніпро-1 з рахунком 2:1 у домашньому матчі восьмого туру чемпіонату України.

Дніпро-1 повів у рахунку після красивого голу Олександра Назаренка, але ще до перерви Динамо не тільки відігралося після того як захисник дніпрян Володимир Адамюк зрізав м'яч після навісу з флангу в свої ворота, а й вийшло вперед. На 43-й хвилині забив Циганков.

У другому таймі моменти були у обох команд, але рахунок на табло не змінився.

До міжнародної перерви на матчі збірних Динамо зіграє 4 листопада проти Барселони і 8 листопада проти Шахтаря.

Дніпро-1 - Динамо 1:2

Голи: Назаренко, 21 - Адамюк, 34 (авт.), Циганков, 44

Дніпро-1: Сарнавський - Тейлор, Адамюк, Логінов, Цуріков - Ігнатенко (Кравченко, 73) - Назаренко (Коркішко, 80), Пихаленок, Когут (Батагов, 63), Ді Франко (Чичиков, 63) - Довбік (Хобленко, 63 ).

Динамо: Нещерет - Кендзьора, Забарний, Попов, Караваєв - Андрієвський, Шепелев - Циганков, Буяльський (Ледньов, 73), Вербич (Родрігес, 64) - Супряга.

Попередження: Ігнатенко, Назаренко, Пихаленок - Буяльський, Кендзьора, Попов