Яремчук за 15 хвилин оформив хет-трик у матчі чемпіонату Бельгії

iSport.ua,  1 листопада 2020, 22:45
0
630

Нападаючий Гента Роман Яремчук відзначився хет-триком у першому таймі поєдинку 11-го туру чемпіонату Бельгії проти Васланд-Беверена.

Українець вийшов у стартовому складі і забив вже на 18-й хвилині зустрічі. Однак суддя відмовився зараховувати цей гол, оскільки футболісти Гента зробили фол в атаці.

Романа це не засмутило. На 29-й хвилині він забив другий м'яч своєї команди. А через вісім хвилин довів рахунок до розгромного - 3:0. У кінцівці першого тайму Роман зробив хет-трик - він отримав м'яч біля штрафного, вийшов 1 на 1 з воротарем і пробив точно по центру воріт.

Нагадаємо, що в поточному сезоні форвард провів за Гент 13 матчів у всіх турнірах, забивши сім голів і віддавши дві результативні передачі.

Раніше повідомлялося, що Яремчук - найдорожчий українець у чемпіонаті Бельгії.