Ребров: Гравці сиділи в роздягальні так, немов програли фінал

iSport.ua,  5 листопада 2020, 10:25
0
860

Наставник зазначив, що матчі Ліги чемпіонів відрізняються від внутрішнього чемпіонату.

Головний тренер Ференцвароша Сергій Ребров підбив підсумки матчу проти Ювентуса в Лізі чемпіонів, в якому його команда поступилася з рахунком 1:4.

"Думаю, ми провели важкий матч. Мені трохи сумно через результат, ми цього не заслужили. Ми добре попрацювали, в першому таймі захист був відмінним. Потрібно рухатися далі, на нас чекає наступний матч.

Останні два голи розчарували мене так само, як і після матчу з Барселоною. Коли зіштовхуєшся з суперником такого рівня, трапляються помилки. Ми намагалися грати з обох флангів, намагалися підійти до воріт Ювентуса за допомогою передач. Цей матч сильно втомив моїх гравців і мене дійсно дратують два останніх пропущених м'ячі.

Матчі в Лізі чемпіонів зовсім на іншому рівні, ніж Ференцварош проводить в національній першості. Таке ж було, коли я працював в київському Динамо - український чемпіонат на іншому рівні, ніж ЛЧ, і гравці до нього не звикли. Наші півзахисники з Сігером, Самалі і Харатіним багато працювали і бігали, і втомилися до останньої чверті матчу. Мої гравці сиділи в роздягальні так, немов програли фінал. Вони були розчаровані тим, що не вичавили з себе максимум", - наводить слова Реброва офіційний сайт Ференцвароша.