Мессі забив українським воротарям 10 голів - згадаємо, кого засмучував Лео

iSport.ua,  5 листопада 2020, 11:45
0
321

ISPORT розповідає про всіх українців, які пропускали голи від Лео Мессі.

Напередодні Барселона в домашньому матчі Ліги чемпіонів обіграла київське Динамо. У воротах киян грав юний Руслан Нещерет, який не зміг втримати свої ворота сухими, пропустивши вже на самому старті зустрічі від Ліонеля Мессі.

ISPORT вирішив згадати всіх українських воротарів, які колись пропускали голи в свої ворота від легендарного аргентинського нападаючого.

Руслан Нещерет (Динамо)

Ще місяць тому на матч проти Барселони Нещерет міг навіть не потрапити в заявку, але ситуація з коронавірусом змусила Мірчу Луческу зробити такий крок.

І юний воротар не підвів свого тренера. Так, Руслан не зміг врятувати свою команду від голу Мессі, але ж і аргентинець бив з пенальті на самому старті матчу.

Лео мав багато шансів, щоб відзначитися ще, але Нещерет був чудовим в цей вечір.

Олександр Шовковський (Динамо)

У далекому 2009 році Динамо також грало на Камп Ноу, також програло (0:2), і також рахунок відкрив Лео Мессі.

Юний аргентинець отримав м'яч після того, як його не зміг обробити / винести молодий Андрій Ярмоленко, який змістився в штрафну і пробив в ближній кут.

Олександр Шовковський, який захищав тоді ворота киян, не зміг відбити цей м'яч.

Через кілька місяців команди зустрічалися вже в Києві. Мілевський і Хаві обмінялися голами, і справа наближалася до нічиєї. Але на 86-й хвилині каталонці заробили штрафний, і Мессі пробив його ідеально.

Андрій П’ятов (Шахтар)

Проти Шахтаря Мессі грав цілих п'ять матчів, але в самому першому з них у воротах йому протистояв Ян Лаштувка, тоді як в чотирьох інших - Андрій П’ятов.

У 2008 році П’ятов і компанія були близькі до того, щоб здивувати всю Європу і обіграти Барселону. Ілсіньо забив наприкінці першого тайму, і рахунок тримався майже до самого кінця.

Але на поле в другій половині вийшов Лео Мессі. Удвічі неприємно Андрію П'ятову, що аргентинець зрівняв рахунок після його помилки. Голкіпер збірної України не зумів утримати м'яч після прострілу, і впустив його прямо на форварда. Через кілька хвилин Мессі ще раз вразив ворота Андрія.

Після цього в двох матчах П'ятов пропустив від Барселони шість м'ячів, але не дав відзначитися саме Мессі. Але в останньому, на даний момент, протистоянні з Барселоною, Андрій все ж не зміг залишити свої ворота без гола Лео. Він в оточенні п'яти захисників завдав удар по воротах Шахтаря, і був точний.

Андрій Дикань (Спартак)

Український екс-капітан московського Спартака провів проти Барселони два матчі, і обидва рази пропустив в свої ворота по три голи, але саме від Мессі - лише чотири. Хоча і рятував він безліч разів.

На Камп Ноу Спартак по ходу матчу несподівано перемагав з рахунком 2:1, але потім Мессі оформив дубль. Спочатку йому викотили м'яч практично на блюдечку, і він з лінії воротарського майданчика пробивав майже в порожні ворота. А через кілька хвилин він уже головою з кількох метрів переправив м'яч в сітку.

У другому поєдинку Мессі також забив другий і третій голи своєї команди. Спочатку аргентинець відмінно потрапив правою ногою, м'яч відскочив від газону і влетів в самий кут воріт. А потім він виявився перед Диканем, обіграв воротаря і забив у порожні ворота.