Динамо обіграло Шахтар в молодіжному чемпіонаті України

iSport.ua,  7 листопада 2020, 17:50
0
333

Кияни зміцнилися на першій позиції в турнірній таблиці.

Молодіжна команда Динамо здобула перемогу над однолітками з Шахтаря в чемпіонаті України з рахунком 3:1.

Динамо вийшло вперед вже на 8-й хвилині матчу, коли Турбаєвський двічі врятував свою команду в епізоді з прострілом з лівого флангу від Бодні і добивання від Назара Волошина, однак ще одну спробу, від Вікентія Волошина, захисники Шахтаря так і не встигли накрити.

Киянам вдалося розвинути успіх в середині першого тайму, коли Русин втік від Мампассі і переграв голкіпера донеччан.

Шахтар розпочав другий тайм досить агресивно, і вже на 62-й хвилині відквитав один пропущений м'яч зусиллями В'юнника, який підкараулив невпевнену гру Приходька під час перехоплення прострілу Чурка.

Однак низка замін в кінцівці зустрічі збила настрій "гірників" на атаку, а Динамо, навпаки, вдало вийшло в атаку на 84-й хвилині, і в завершенні своїх старань отримало право на пенальті за фол Турбаєвського проти Ваната при спробі забрати верховий м'яч. Сам же потерпілий і реалізував покарання.

У підсумку, Динамо U-21 зуміло здобути свою восьму перемогу в стартових дев'яти матчах, і віддалилося від переслідувачів на 6 очок. Однак у Шахтаря ще є один поєдинок в запасі.

Динамо U-21 - Шахтар U-21 3:1

Голи: В. Волошин, 8, Русин, 28, Ванат (84, пен.) - В'юнник, 62

Динамо U-21: Моргун - Кузик (Мащенко, 81), Біловар (Тлумак, 89), Біль, Бодня - Бражко, Михайленко - Н. Волошин, В. Волошин, Клейтон (Яцик, 67) - Русин (Ванат, 67) .

Шахтар U-21: Турбаєвський - Капінус, Козик, Мампассі, Драмбаєв - Приходько, Гуров (Чирук, 18) - Чурко (Гончарук, 76), Судаков, Вакула (Хромей, 87) - В'юнник (Світюха, 90).

Попередження: Драмбаєв.