Аталанта Малиновського уникла поразки в матчі з Інтером

iSport.ua,  8 листопада 2020, 18:01
0
328

Українець провів на полі 59 хвилин.

Аталанта розписала мирову з Інтером в матчі сьомого туру чемпіонату Італії. Поєдинок завершився з рахунком 1:1.

У першому таймі команди голів не забивали. Рахунок відкрив форвард Інтера Лаутаро Мартінес. Ешлі Янг зробив відмінний навіс в штрафну, а аргентинець замкнув передачу ударом головою.

Господарі поля відігралися через 20 хвилин. Олексій Міранчук отримав пас біля штрафного і пробив точно в нижній правий кут воріт суперника.

Український півзахисник бергамасків Руслан Малиновський вийшов у стартовому складі і провів на полі 59 хвилин.

Аталанта - Інтер 1:1

Голи: Олексій Міранчук, 79 - Мартінес, 58

Аталанта: Спортьелло - Толой (Мюріель, 73), Ромеро, Джімсіті - Хатебур, Пашаліч (Пессіна, 59), Фройлер, Руджери (Мохіка, 90) - Малиновський (Олексій Міранчук, 59), Гомес - Сапата (Ламмерс, 73)

Інтер: Ханданович - Шкрініар, де Врей, Бастони - Дарміан (Хакимі, 83), Брозовіч, Відаль (Гальярдіні, 70), Янг (Д'Амброзіо, 83) - Барелла - Санчес (Перішич, 74), Мартінес (Лукаку, 74 )

Попередження: Джімсіті - Мартінес, де Врей, Відаль