Інгулець врятував нічию з Рухом, не дивлячись на гру в меншості

iSport.ua,  8 листопада 2020, 15:55
0
70

Команди розписали мирову в матчі УПЛ.

Рух приймав Інгулець в матчі дев'ятого туру чемпіонату України. Поєдинок пройшов у Львові і завершився з рахунком 2:2

Рахунок на 17-й хвилині відкрили гості, з пенальті відзначився Младен Бартулович. У кінцівці зустрічі Інгулець залишився вдесятьох - суддя видалив з поля захисника Олександра Кучеренка.

На початку другого тайму Рух двічі "розписався" у воротах суперника - голи на рахунку Мисика Кондракова. М'яч Козака на 57-й хвилині поставив крапку в матчі.

Рух - Інгулець 2:2

Голи: Мисик, 51, Кондраков, 56, з пенальті - Бартулович, 17, з пенальті, Козак, 57.

Рух: Бандура - Копина, Стаменкович, Парамонов (Калюжний, 79), Мисик - Климчук, Мартинюк, Федорчук, Бойчук - Кухарук (Русин, 59) - Кондраков (Кухаревич, 59).

Інгулець: Кринська - Балан, Семенко, Павлов, Фатєєв - Козак (Мкомола, 75), Кучеренко, Бартулович, Коваленко (Янаков, 61; Литвяк, 86) - Запорожець - Сичинава (Білоцерківець, 75).

Попередження: Бойчук, Парамонов, Кондраков - Кучеренко, Семенко, Сичинава, Бартулович, Кринська.

Вилучення: Кучеренко, 39.

Данило Кондраков 57 - Олександр Кучеренко 12, Андрій Семенко 37, Олександр Кучеренко 39

Вилучення: Олександр Кучеренко 39

Рух розташовується на 13-му рядку в турнірній таблиці УПЛ (чотири очки). Інгулець - 11-й (сім балів).