Боруссія М і Байєр видали феєричний матч, забивши сім голів на двох

iSport.ua,  8 листопада 2020, 23:23
0
275

Суперник Шахтаря в ЛЧ у неймовірному матчі поступився "фармацевтам".

Байєр обіграв Боруссію Менхенгладбах у матчі сьомого туру Бундесліги. Поєдинок завершився з рахунком 4:3 на користь "фармацевтів".

Гості вийшли вперед на 18-й хвилині зусиллями Ларса Штіндля. Байєр відповів голом Лукаса Аларіо. Незабаром Штіндль оформив дубль, але Аларіо знову врятував свою команду.

Після перерви Байєр пішов у відрив - голи на рахунку Бейлі і Баумгартлінгера. Боруссія відповіла на 95-й хвилині голом п'ятою у виконанні Валентино Лазаро.

Байєр Леверкузен - Боруссія Менхенгладбах 4:3

Голи: Аларіо 27, 41, Бейлі 68, Баумгартлінгер 82 - Штіндль 18 (пен.), 29, Лазаро 90+4

Байєр: Градецький - Ларс Бендер (Драгович 85), Свен Бендер, Тапсоба, Венделл - Віртц, Баумгартлінгер, Амірі - Бейлі, Аларіо (Карім Белларабі 80), Діабі.

Боруссія: Зоммер - Бенсебаіні, Ельведі, Гінтер, Лайнер (Плеа 74) - Нойхаус (Вольф 46), Крамер (Бенеш 74) - Тюрам (Херрманн 80) Штіндль, Хофманн - Емболо (Лазаро 63).

Попередження: Градецький 18, Ларс Бендер 51, Віртц 84, Діабі 86 - Бенсебаіні 45+5, Емболо 46.