Німеччина обіграла Україну і вийшла на перше місце в групі

0
587

Підопічні Лева здобули комфортну перемогу на своєму полі.

Збірна України вирушила на виїзний поєдинок проти Німеччини в рамках п'ятого туру Ліги націй. Ця зустріч була на межі зриву через несподіваний спалах коронавірусу в стані "жовто-синіх" - напередодні гри Шевченко втратив відразу чотирьох гравців (Ярмоленко, Сидорчук, Циганков і Коваленко).

Однак тести інших гравців виявилися негативними, і матч провели за графіком. Старт поєдинку виявився більш ніж успішним для нашої збірної - кілька гострих моментів, активні дії в центрі поля і досить високі швидкості українців привели до вельми швидкого гола. На 12 хвилині зустрічі підопічні Шевченка розвинули чудову атаку, потім Зубков проявив наполегливість і в буквальному сенсі вигриз у двох суперників м'яч, забезпечивши відскік на Яремчука. Роман моментом скористався і забив у нижню дев'ятку.

Сборная Украины уступила Германии
Збірна України поступилася Німеччині // Джерело: Getty Images

Було видно, що німці не очікували такого перебігу - вони явно були не готові так швидко пропустити, і в перші хвилини після цього Україна мала шанси збільшити свою перевагу. Так, Зінченко побачив Марлоса і віддав на нього чудовий пас, надаючи практично вихід два в один. Але, на розчарування українських фанатів, Марлос момент запоров - він не зважився бити, а відпасував на Яремчука, причому невдало, і м'яч перехопив Нойєр.

Після невеликого шоку підопічні Лева зібралися і почали насідати на штрафну суперника, створивши кілька небезпечних моментів. Але забити змогли після помилки Зінченка в центрі поля - Горецтка відправив м'яч на Сане, який пробив у ліву штангу Пятова - 1:1. Через дві хвилини забити міг Горецтка, але тут уже на відмінно зреагував Пятов, вихопивши м'яч з лівої дев'ятки.

Збірна України поступилася Німеччині / Джерело: Getty Images

Напруга в штрафній України не згасала, і це призвело до чергового гола. І знову часткова провина на Зінченкові - Олександр не додивився за Горецтка, який з-за спини Олександра відпасував на Вернера. Тімо не підвів, головою відправивши м'яч у сітку - 2:1. До кінця першого тайму підопічні Шевченка мали кілька можливостей відігратися, але так і не змогли цього зробити.

На старті другої половини зустрічі українці виглядали вельми вражаюче - були шикарні моменти у виконанні Зінченка, Марлоса, Яремчука і Степаненка, але жоден з них не завершився голом. І, як свідчить відоме футбольне правило, "не забиваєш ти, забивають тобі". Це і відбулося на 64 хвилині - Гюндоган розвинув атаку бундестім, віддав чудовий пас на забіглого по правому флангу Гінтера, який знайшов вільного в центрі штрафного Вернера - Тімо оформив дубль і зробив рахунок на табло 3:1.

Після цього Шевченко почав проводити заміни, але це ніяк не впливало на результативність команди. Так, "жовто-сині" намагалися забити, створювали моменти, але ніяк не могли довести справу до гола. Хоча мали приголомшливі можливості для цього. Німці відповідали небезпечними атаками, але також більше не змогли вразити ворота Пятова - і фінальний свисток зафіксував перемогу Німеччини з рахунком 3:1.

За підсумками поєдинку, в активі бундестім 9 очок у турнірній таблиці групи А4, і з огляду на те, що Іспанія зіграла внічию зі Швейцарією, підопічні Лева тепер очолюють квартет. Україна ж залишилася на третьому місці, маючи у своєму активі 6 балів.

Німеччина - Україна - 3:1

Голи: Сане, 23, Вернер, 33, 64 - Яремчук, 12

Німеччина: Нойєр - Зюле, Кох, Рюдігер - Гинтер, Горецтка, Гюндоган, Макс - Гнабрі, Вернер (Брандт, 76), Сане (Вальдшмідт, 86).

Україна: Пятов - Конопля, Забарний, Матвієнко, Соболь - Малиновський, Степаненко (Макаренко, 69), Зінченко (Харатін, 86) - Марлос, Яремчук (Мораес, 75), Зубков (Михайличенко, 75).

Попередження: Рюдігер - Малиновський.