Молодіжна збірна України розгромила Північну Ірландію

iSport.ua,  17 листопада 2020, 20:42
0
416

Підопічні Руслана Ротаня не змогли пробитися на Євро, посівши третє місце в групі.

У заключному поєдинку відбіркового етапу Євро-21 серед молодіжних команд збірна України на своєму полі впевнено обіграла Північну Ірландію з рахунком 3:0.

Матч проходив у Ковалівці на стадіоні Колос при сніжній погоді, тому футболістам доводилося боротися не тільки один проти одного, а й зі складними погодними умовами.

Результат команда Ротаня оформила за сім хвилин другого тайму, коли в ворота наших суперників влетіло три м'ячі, які записалися в актив Владислава Бабогла, Євгенія Ісаєнка та Миколи Кухаревича.

Ця зустріч уже нічого не вирішувала для підопічних Руслана Ротаня, які, за підсумками турніру, посіли третє місце, а наші суперники - п'яте.

Україна U-21 - Північна Ірландія U-21 3:0

Голи: Бабогло, 68, Ісаєнко, 70, Кухаревич, 74.

Україна U-21: Трубін, Бабогло, Вантух, Снурніцин, Дубінчак (Кравчук, 78), Шевцов (Стецков, 46), Ярмолюк (Михайленко, 90), Якимець, Бражко (Білошевскій, 87), Ісаєнко, Кухаревич (Кравчук, 87 ).

Північна Ірландія U-21: Веббер, Тоул, Еймос, Меррон, Х'юм, Бойд-Манс, Бансал-Макналті, Лейвера, Маккалмонт, Браун, О'Нілл.

Попередження: Бабогло, Бражко, Стецьків - Тоул, Бойд-Манс, Меррон, Бенсал-Макналті, Маккалмонт.