iSport.ua,  21 листопада 2020, 00:39
0
491

ПСЖ у першому таймі вів у два м'ячі.

У п'ятницю, 20 листопада, Монако приймав ПСЖ у рамках 11 туру чемпіонату Франції.

Перший тайм завершився на користь парижан - Кіліан Мбаппе оформив дубль і вивів команду вперед. Команди пішли на перерву за повної переваги ПСЖ. Однак у другому таймі монегасці не тільки зрівняли рахунок, а й змогли вирватися вперед, забезпечивши собі перемогу - 3:2.

Дублем за Монако відзначився Кевін Фолланд, а переможний гол залишився на рахунку Сеска Фабрегаса, який реалізував пенальті.

Примітно, що на 39 і 44 хвилинах VAR скасував два голи парижан. Система відеоповторів посприяла скасуванню гола Мойзе Кіна і відібрала хет-трик у Мбаппе, зафіксувавши офсайд в обох випадках.

Монако - ПСЖ 3:2

Голи: Фолланд, 52, 66, Фабрегас, 84 - Мбаппе, 26, 37

Монако: Манноне - Матсіма, Дісасі, Бадьяшиль, Балло (Кайо, 46) - Діоп (Йоветич, 90 + 2), Тчуамені (Флорентіну, 90), Фофана, Мартінш (Матацо, 90 + 5) - Геббельс (Фабрегас, 46) , Фолланд

ПСЖ: Навас - Дагба, Діалло, Кімпембе, Курзава (Баккер, 68) - ді Марія (Неймар, 60), Данілу (Паредес, 68), Рафінья (Флоренці, 85), Сарабія - Мбаппе (Руїс-Атіль 68), Кін

Попередження: Фофана, Фабрегас - Перейра, Руїс-Атіль, Кімпембе

Вилучення: Діалло, 82