iSport.ua,  21 листопада 2020, 16:03
0
196

Знекровлена команда Мірчі Луческу спокійно здобула три очки в матчі УПЛ.

Київське Динамо в десятому турі української Прем'єр-ліги в гостьовому поєдинку впевнено обіграло Інгулець з рахунком 2:0.

У першому таймі команди не надто балували моментами, але все ж кияни змогли відкрити рахунок на 15-й хвилині поєдинку. Захисники господарів не змогли вибити м'яч зі штрафної, після чого сфера відскочила до Дениса Гармаша, який в дотик відправив його в сітку воріт Богдана Шуста. Через 15 хвилин Інгулець зміг зрівняти рахунок, але взяття воріт Олександра Козака було скасовано після перегляду відеоповтору, на якому було видно мінімальний офсайд.

У другому таймі моментів було побільше, але картина повторилася. У гостей класним ударом з-за меж штрафного відзначився Микола Шапаренко, а в компенсований час був скасований гол господарів через черговий офсайд.

Таким чином, Динамо набирає 23 очки і продовжує лідирувати в чемпіонаті України, випереджаючи Шахтар на 4 очки, але у "гірників" є гра в запасі. Інгулець займає 11-е місце, набравши сім балів.

Інгулець - Динамо 0:2

Голи: Гармаш, 15, Шапаренко, 80.

Інгулець: Шуст - Балан, Павлов, Семенко, Квасний - Коваленко (Білоцерківець, 76), Запорожець - Козак (Плохотнюк, 88), Бартуловіч (Шишка, 84), Янаков - Сичинава.

Динамо: Бущан - Кендзьора, Забарний, Миколенко, Караваєв - Шепелев, Гармаш (Белуце, 90 + 1) - Буяльський, Шапаренко, Де Пена (Цітаішвілі, 82) - Супряга (Вербич, 63).

Попередження: Семенко, Козак, Балан - Гармаш, Кендзьора, Забарний.