Зоря розгромила АЕК, здобувши першу перемогу в євросезоні

iSport.ua,  26 листопада 2020, 21:47
0
260

Луганський клуб помстився АЕК за домашню розгромну поразку.

Луганська Зоря здобула довгоочікувану перемогу в Лізі Європи цього сезону, розгромивши на виїзді АЕК у поєдинку четвертого туру групового раунду з рахунком 3:0.

Греки, які виграли три тижні тому в Запоріжжі 4:1, активно почали домашній поєдинок і в перші десять хвилин захисту луганчан було непросто, але витримавши стартовий тиск, гравці української команди відвели загрозу від своїх воріт.

Загалом перший тайм пройшов у рівній боротьбі без моментів. На двох команди організували один удар у площину воріт, який у свій актив записали греки.

Багатшими на події видався другий тайм.

Вже у його дебюті червону картку заробив український легіонер АЕКа Євген Шахов. Він єдиний на дві команди заробив жовту картку в першому таймі, а на 48-й хвилині у верховій боротьбі вдарив Іванисеня ліктем, побачив перед собою другу жовту картку і залишив свою команду в меншості.

Відразу після видалення АЕК провів ще кілька небезпечних атак, але далі Зоря забила. На 61-й хвилині Циганкіс біля бровки поля ледь дістав м'яч, майже від кутового прапорця виконав навіс у воротарський, де помилився голкіпер господарів, а Громов із метра відправив м'яч у порожні ворота.

Забивши, Зоря відчула легкість, і незабаром Владислав Кабан подвоїв перевагу луганчан.

А на 85-й хвилині Владлен Юрченко реалізував пенальті за фол на Луньова і встановив остаточний рахунок.

Зоря набрала перші очки в нинішньому розіграші Ліги Європи, хоч і залишається на останньому місці у групі, поступаючись АЕКу за результатами очних матчів. Лідер групи Лестер із 10 очками вже гарантував собі місце в плей-офф, а ось Брагу, яка йде далі із 7 очками, в української команди і у греків шанси обійти ще є. У наступному турі Зоря вдома прийматиме Лестер.

АЕК Афіни - Зоря 0:3
Голи: Громов, 61, Кабан, 75, Юрченко, 86 (пен.)

АЕК Афіни: Атанасіадіс - Сварнас (Васілантонопулос, 82), Чигринський, Неделчару - Бакакіс (Галанопулос, 65), Шахов, Крстічіч, Сімоеш (Махаірас, 87), Інсуа - Танкович (Карім Ансаріфард, 65), Лівая.

Зоря: Шевченко - Фаворов, Вернидуб, Абу Ханна, Циганікс - Іванисеня - Юрченко (Перович, 87), Кочергін (Луньов, 82) - Кабан (Гринь, 87) - Гладкий (Назарин, 63), Громов (Сайядманеш, 87).

Попередження: Шахов, Танкович, Сварнас - Вернидуб.

На 48-й хвилині вилучений Євген Шахов (АЕК Афіни) (друге попередження).