Скрипник: Будемо боротися і робити все, що від нас залежить

iSport.ua,  27 листопада 2020, 00:57
0
270

Наставник луганчан після перемоги над АЕКом демонструє оптимізм.

Головний тренер луганської Зорі Віктор Скрипник прокоментував розгромну перемогу своєї команди над АЕКом (3:0) у матчі четвертого туру групового етапу Ліги Європи.

"Ми працюємо над надійною грою в обороні. Добре, що вона відразу показує, що ми і проти Ворскли (0:0) добре грали проти м'яча. Зараз робота над помилками спрацювала. Перший тайм важкий був, треба було витримати. Витримали, потім заспокоїлися, забили гол... Звичайно, вилучення зіграло свою роль. Суперник почав ризикувати, відкривалися зони. Логічна перемога для нас. Ми раді цьому, але хотілося б раніше зіграти таку гру. Комплімент хлопцям.

У нас щільний графік. Граємо через три дні. Розслаблятися немає сенсу. Після перших трьох ігор в Лізі Європи нас критикували за гру в обороні. Ми намагаємося це все покращувати. Сьогодні було видно, що ми не просто так бігали на тренуваннях. Неприємну роботу, яка є у футболі, треба робити. Її ніхто не скасовує. Так вийшло, що тепер ми забили три", - сказав Скрипник в ефірі телеканалу Футбол 1/2/3.

На думку українського фахівця, ключовим моментом у грі було видалення українського легіонера АЕКа Євгена Шахова, який отримав червону картку на 48-й хвилині.

"Видалення - ключовий епізод поєдинку. Хоч грали в більшості, але все одно в суперниках була якісна команда, якій треба було вигравати обов'язково. Хотіли себе порадувати, що і зробили. Суперник почав ризикувати. Вони перебудувалися із п'яти захисників на чотири. У першому таймі ми намагалися грати компактно. Зіграли на нуль. Треба було витерпіти перший натиск. Ми це зробили, і у нас з'явилася впевненість.

Будемо боротися і робити все, що від нас залежить, щоб пробитися у плей-офф. У футболі ти можеш планувати, але покажуть тільки ігри. Хочеться грюкнути дверима. Такі перемоги вселяють впевненість. Я думаю, це хороша таблетка для нас у позитивному сенсі цього слова. Перемога, яка в майбутньому може зіграти нам хорошу роль", - сказав Скрипник.

Нагадаємо, що суперники Зорі по Лізі Європи Брага і Лестер розписали мирову.