Лейпциг у вогняному матчі вирвав перемогу над Істанбулом

iSport.ua,  2 грудня 2020, 21:55
0
57

У компенсований час до другого тайму Сорлот відправив четвертий м'яч у ворота Істанбула.

У матчі п'ятого туру групового етапу Ліги чемпіонів Лейпциг в кінцівці зустрічі вирвав перемогу у Істанбула (4:3).

На 26-й хвилині Забітцер пробив із дальньої дистанції, проте м'яч влучив у Поульсена, від якого залетів у ворота. Вже на 43-й хвилині Мукіеле подвоїв перевагу Лейпцига. У компенсований час до першого тайму Істанбул відіграв один м'яч: Кахведжі після кутового вразив ворота "биків".

У другому таймі німецький клуб продовжував володіти м'ячем. Вже на 66-й хвилині Ольмо відправив третій м'яч у ворота господарів, пробивши потужно в ближній кут. Лейпциг рано повірив у свій успіх, що призвело до двох пропущених голів. Кахведжі спочатку закрутив м'яч у дальній кут, а вже через кілька хвилин забив вогняний гол зі штрафного.

Здавалося, що матч завершиться внічию. Однак у компенсований час до другого тайму Сорлот відправив четвертий м'яч у ворота Істанбула, чим приніс перемогу своєму клубу.

Після п'яти турів Лейпциг має дев'ять очок у групі, а Істанбул - три.

Істанбул - Лейпциг 3:4
Голи: Кахведжі, 45+2, 72, 85 - Поульсен, 26, Мукіеле, 43, Ольмо, 66, Серлот, 90+2

Істанбул: Гюнок - Шкртел (Єпуряну, 46), Болінголі-Мбомбо (Шадлі, 36), Карлуш Понкі, Рафаел - Тюрюч, Вішча (Жуліано, 64), Озджан (Текдемір, 46), Кахведжі - Ба, Гульбрандсен (Кривеллі, 84 ).

РБ Лейпциг: Гулачі - Упамекано, Мукіеле, Анхеліньйо, Конате - Айдара, Ольмо (Клюйверт, 88), Камплі (Адамс, 46), Забітцер - Форсберг (Серлот, 65), Поульсен.

Попередження: Шкртел, Упамекано, Тюрюч, Ольмо, Текдемір.