Забарний: Динамо вже досить програло в Лізі чемпіонів, пора перемагати

iSport.ua,  3 грудня 2020, 20:30
0
142

Ілля Забарний висловився про гру Динамо в Лізі чемпіонів.

Захисник київського Динамо Ілля Забарний прокоментував поразку Ювентусу (0:3) в рамках Ліги чемпіонів.

"У таких матчах ми набуваємо великий досвід, і це безцінне, тим більше для молодих футболістів. Я для себе побачив, що потрібно прагнути швидше приймати рішення на полі, тому що на такому рівні навіть частка секунди може вирішити результат поєдинку. У той же час, ці матчі додають впевненості в своїх силах, у собі і команді".

Футболіст розповів, у чому Туринська команда виявилася сильнішою.

"Перш за все, в тому, що вони сильніші в індивідуальному плані. Вони виграли за рахунок індивідуальностей. Особливих ігрових передумов перемогти у них не було. Все те, що вони створили і реалізували, - результат наших індивідуальних помилок. Не можу сказати, що нам не під силу змагатися з такими командами. Потрібно вчитися і, думаю, у нас все ще попереду.

Ми виглядали непогано, особливо в першому таймі. Останнім часом у нас з цим проблема: перший тайм проводимо на хорошому рівні, а в другому щось йде не так. У цьому треба розібратися і провести роботу над помилками".

Забарний також висловився про майбутню гру проти Ференцвароша, в якій команди визначать учасника Ліги Європи.

"Спершу нам потрібно буде не менш важливий матч з Маріуполем, тільки після нього будемо думати про Ференцварош. Важливо обіграти Маріуполь, щоб залишитися на першій позиції в турнірній таблиці.

Поки складно судити, чи достатньо ми вже придбали досвіду, чи ні. Одне можна сказати, що Ференцварош - команда, яка даватиме нам грати в наш футбол. Думаю, що ми вже досить "напрогравалися" в Лізі чемпіонів, пора здобути перемогу", - зазначив Забарний.