iSport.ua,  5 грудня 2020, 21:39
0
305

Кияни здобули важливу виїзну перемогу.

Київське Динамо на виїзді переграло Маріуполь в матчі 12-го туру чемпіонату України. Зустріч завершилася з рахунком 2:1 на користь киян.

"Біло-сині" вийшли вперед на самому початку гри. Денис Гармаш вийшов один на один, обіграв голкіпера і пробив точно в створ воріт суперника. У кінцівці першого тайму Динамо залишилося в меншості після видалення Руслана Нещерета.

На 78-й хвилині Віктор Циганков подвоїв перевагу гостей. Маріуполь відповів голом у виконанні Дмитра Топалова.

Маріуполь - Динамо 1:2

Голи: Топалов, 90 + 4 - Гармаш, 6, Циганков, 78

Маріуполь: Кудрик - Доброхотов, Чоботенко, Муравський, Стасюк - Петерман, Мишнєв - Очеретько, Топалов, Горбунов - Сікан (Кулаков, 50)

Динамо: Нещерет - Кендзьора, Попов, Миколенко, Караваєв - Гармаш (Бущан, 42), Андрієвський - Циганков, Шапаренко (Шепелєв, 81), Де Пена (Родрігес, 89) - Супряга (Вербич, 81)

Попередження: Сікан, Петерман, Мишнєв, Доброхотов

Вилучення: Нещерет, 39 (фол останньої надії)

Завдяки цій перемозі Динамо набрало 29 очок і знову стало одноосібним лідером чемпіонату. Маріуполь розташовується на шостому рядку (16 балів).