Лейпциг забив Баварії тричі, але не втримав перемогу

iSport.ua,  5 грудня 2020, 22:36
0
202

Центральний матч 10-го туру Бундесліги між лідерами турнірної таблиці Баварією і Лейпцигом завершився внічию 3:3.

Лейпциг вийшов вперед на 19-й хвилині, коли відзначився Крістофер Нкунку, але Баварія відповіла двома голами - спочатачився відзначився голом 17-річний Джамал Мусіала, а потім ворота вразив Томас Мюллер.

Фактично відразу гостям вдалося зрівняти рахунок зусиллями Джастіна Клюйверта, а гол Еміля Форсберга на початку другого тайму вдруге за матч вивів вперед Лейпциг.

Але останнє слово залишилося за Баварією. Мюллер на 75-й хвилині зустрічі встановив остаточний рахунок. Цікаво, що всі голи гравці мюнхенців забили з асистів Кінгслі Комана.

Баварія залишилася на першому місці з 23 очками, тоді як у Лейпцига 21 очко і друга позиція.

Баварія - РБ Лейпциг 3:3

Голи: Мусіала, 30, Мюллер, 34, 75 - Нкунку, 19, Клюйверт, 36, Форсберг, 48

Баварія: Нойер - Павар, Боатенг (Річардс, 84), Зюле, Алаба - Горецка, Мартінес (Мусіала, 25) - Сані (Гнабрі, 64), Мюллер, Коман (Коста, 83) - Левандовські.

РБ Лейпциг: Гулачі - Мукіеле (Ольмо, 72), Конате, Упамекано, Анхеліньо - Айдара (Серлот, 78), Адамс, Забітцер (Камплі, 72), Клюйверт (Орбан, 77) - Форсберг (Поульсен, 62), Нкунку.

Попередження: Мукіеле.