iSport.ua,  6 грудня 2020, 20:22
0
149

"Шпори" перемогли завдяки голам Сона і Кейна.

Тоттенхем здобув перемогу над Арсеналом в центральному матчі 11-го туру чемпіонату Англії. Дербі Північного Лондона пройшло на стадіоні "Тоттенхем Хотспур" і завершилося з рахунком 2:0.

"Шпори" роздрукували ворота гостей вже на 13-й хвилині. Сон Хин-Мін прорвався до воріт Арсеналу і сильним ударом з двадцяти метрів пробив точно в "дев'ятку".

Перед перервою Тоттенхем подвоїв свою перевагу. Сон видав філігранний асист на Харрі Кейна, той протягнув м'яч до штрафної і прострілив під поперечину.

У другому таймі команди голів не забивали. Єдина реальна можливість змінити рахунок на табло була у Олександра Ляказетта, але французький форвард не зміг пробити Уго Льоріса на 69-й хвилині.

Перемога дозволила "шпорам" набрати 24 очки і вийти на перше місце в АПЛ. Арсенал займає 15-й рядок (13 балів).

Тоттенхем - Арсенал 2:0

Голи: Сон Хин Мін, 13, Кейн, 45+1

Тоттенхем: Льоріс - Орье, Альдервейрельд, Дайер, Регілон - Сіссоко, Хойбьерг - Бергвейн (Родон, 90 + 1), Ло Чельсо (Девіс, 72), Сон Хин Мін (Моура, 88) - Кейн

Арсенал: Лено - Бельерін (Нкетіа, 75), Холдинг, Габріель, Тірні - партії (Себальос, 45 + 2), Джака - Вілліан, Ляказетт, Сака - Обамеянг

Попередження: Ло Чельсо - Джака, Ляказетт