Луческу: Я задоволений, що ми вийшли в євровесну

iSport.ua,  9 грудня 2020, 00:48
0
364

Наставник похвалив Ференцварош за гру.

Головний тренер київського Динамо Мірча Луческу висловився про перемогу над Ференцварошем (1:0) в заключному турі Лізі чемпіонів.

"Я дуже задоволений тим, що ми вийшли в євровесну. Результат - найголовніше. Гра залишається на другому плані.

Ми грали проти дуже гарної, мотивованої команди. Угорці хотіли перемогти, і робили все можливе. Нам потрібно було організовано діяти в обороні, щоб не пропустити швидкі контратаки суперника, у складі якого виступають швидкісні і технічні Узун, Нгуен і Зубков. Не можна було давати їм простір", - наводить слова Луческу офіційний сайт УЄФА.

"У перерві я сказав хлопцям, що ми повинні активніше вибігати в атаку, якщо хочемо виграти і пройти далі. У першому таймі ми відбирали м'яч і швидко його втрачали. У другому таймі нам слід було користуватися простором за спинами суперника, який великими силами вибігав в атаку. І ми це змогли", - додав наставник киян.

До вашої уваги відео голу та огляд матчу Динамо - Ференцварош.