Шахтар забезпечив собі євровесну, зігравши внічию з Інтером

iSport.ua,  9 грудня 2020, 23:58
0
429

У заключному шостому турі групового етапу Ліги чемпіонів Інтер приймав донецький Шахтар. Як результат, "гірники" продовжать виступ у Лізі Європи.

Цей поєдинок вирішував все, адже в групі В кожна команда мала всі шанси як забезпечити собі євровесну, так і завершити свій виступ (хіба що Боруссія М точно б не фінішувала останньою в квартеті).

І з перших же секунд поєдинку в Мілані було зрозуміло, що мета кожної з команд - подальше виступ в єврокубках. Звичайно, активніше включився в гру Інтер - підопічні Конте моментально взяли м'яч під свій контроль і почали відчувати оборону Шахтаря на міцність в пошуках слабких зон. Перший небезпечний момент був вже на 7-й хвилині - Лаутаро Мартінес потужно пробив по воротах, але влучив у поперечину.

Надалі пара Мартінес - Лукаку створювала чимало складнощів "гірникам", але чітка гра в обороні і хороша реакція Трубіна зводили всі їхні спроби забити на нуль. А ось від "гірників" чекати хоча б якогось удару по воротах довелося аж до 20-ї хвилини - Коваленко зважився на дальній удар, але м'яч полетів набагато вище воріт. А потім ще й трапилася вимушена заміна Вітао на Хочолаву, але Давид в цьому матчі нітрохи не підвів і відпрацював добре.

Интер - Шахтер: фото матча
Інтер - Шахтар: фото матчу / Джерело: Getty Images

Весь перший тайм Інтер домінував на полі, наносив удари і заробляв кутові, але толку від всіх цих дій не було - м'яч вперто не летів у ворота. З перших же секунд другої половини зустрічі "нерадзуррі" знову пішли в атаку - чимало небезпечних ударів завдав Лукаку, активно підключалися Брозовіч, Барелла і Мартінес, однак Шахтар тримався, і багато в чому завдяки чудовій реакції 19-річного Трубіна.

В середині другого тайму нарешті з'явився шикарний момент у Шахтаря - Тете вдарив по воротах, але голкіпер впорався, а слідом був удар від Майкона повз ворота. З цих хвилин почалися справжні гойдалки - підопічні Конте пресингували, намагалися пройти по флангу, виконували величезну кількість кутових, а Шахтар на це відповідав злагодженою роботою в обороні і декількома непростими для Інтера контратаками.

Коли почався компенсований час, емоції кожної з команд були на межі - жовту картку навіть примудрився відхопити наставник міланського клубу, який був незадоволений, що Додо надавали допомогу на полі. Нервозність ситуації додавав і той факт, що замість чотирьох додаткових хвилин арбітр дав командам зіграти цілих вісім - і все через два епізоди з виходом лікарів Шахтаря на поле. Відчуваючи, що ось-ось Інтер вилетить з єврокубків, голкіпер міланців навіть прийшов на розіграш кутового - але це анітрохи не допомогло "нерадзуррі".

У підсумку матч так і завершився внічию - 0:0, а, з огляду на те, що в паралельному матчі Реал обіграв Боруссію М, "гірники" завершили груповий етап на третьому рядку, і тепер продовжать свій виступ в Лізі Європи. А ось підопічні Конте посіли останнє місце в квартеті В і завершили свій виступ в єврокубках.

Інтер - Шахтар - 0:0

Інтер: Ханданович - Шкріньяр, Де Врей, Бастони (Д'Амброзіо, 86) - Хакимі (Дарміан, 86), Барелла, Брозовіч, Гальярдіні (Санчес, 75), Янг (Перішич, 68) - Лукаку, Мартінес (Еріксен, 86 ).

Шахтар: Трубін - Додо, Бондарь, Вітао (Хочолава, 36), Матвієнко - Коваленко, Степаненко, Майкон - Тете (Соломон, 65), Марлос (Патрік, 64), Тайсон (Дентіньо, 87).

Попередження: Гальярдіні, Хакимі, Брозовіч - Вітао, Трубін.