Зоря поразкою від Браги завершила свій євросезон

iSport.ua,  10 грудня 2020, 23:52
0
311
"Зоря" завершила євросезон

Луганська "Зоря" програла португальській "Бразі" у виїзному матчі в останньому турі групового раунду Ліги Європи з рахунком 0:2.

Якщо Зоря в цьому матчі боролася за престиж і призові, то Брага зберігала шанси на перемогу в групі, тому з перших хвилин кинулася в атаку. Вже на четвертій хвилині диво дозволило Шевченку не пропустити. Спершу Циганкіс п'ятою витягнув м'яч з лінії воріт після удару від лівого кута воротарського у виконанні Руїса, а Зе Карлуш з добивання з кількох метрів пробив вище воріт.

Непоганими були регулярні удари гравців Браги з-за меж штрафного, але їм не вистачало точності. А на 36-й хвилині Руїс майже з центру поля втік до наших воріт один на один з Шевченком, але переграти нашого голкіпера не зумів.

Після перерви тиск португальців тільки посилився. Спочатку на допомогу прийшла поперечина воріт Шевченка після удару Новаіша зі штрафного. А на 61-й хвилині м'яч все ж опинився у воротах - Абу Ханна підправив його у власні ворота.

Незабаром другий гол забив Рікарду Орта, який вийшов за мить до цього на заміну.

Поступаючись у рахунку, гравці Зорі намагалися відігратися, але свої нечисленні шанси команда Віктора Скрипника не реалізувала.

Таким чином, Зоря фінішувала на третьому місці в групі G з шістьма очками і завершила для себе євросезон.

Брага - Зоря 2:0

Голи: Абу Ханна, 61 (авт.), Р. Орта, 69

Брага: Са - Зе Карлуш (Віана, 73), Карму, Тормена, Сілва - Франсержіу, Новайш (Аль-Мусраті, 76), А. Орта (Р. Орта, 68) - Галено, Гільєрме (Пауліньйо, 68), Руїс (Медейруш, 68).

Зоря: Шевченко - Фаворов (Хомченовський, 87), Іванисеня, Абу Ханна, Циганікс - Назарина - Юрченко, Кочергін (Піддубний, 87) - Кабаєв (Луньов, 77) - Гладкий (Перович, 77), Громов (Гринь, 77).