iSport.ua,  11 грудня 2020, 21:02
0
105
Команди розійшлися нічиєю

У п'ятничному матчі 13-го туру чемпіонату України "Олімпік" не зміг обіграти "Львів", закінчивши зустріч з нічийним рахунком 1:1.

У першому таймі особливо гострих моментів біля воріт обох команд не було, а ось на старті другої половини матчу Нич міг вивести львів'ян вперед, але пробив точно в голкіпера.

Рахунок у матчі був відкритий на 56-й хвилині поєдинку, коли Кравчук головою відправив м'яч у ворота після подачі з кутового від Чиряка. Через шість хвилин донеччани могли зрівняти цифри на табло, але удар Каргбо припав у стійку воріт Костика.

Проте господарі змогли зрівняти рахунок у матчі на 76-й хвилині, коли Романовський розстріляв ворота з центру штрафного майданчика після передачі Драме. Уже в компенсований час львів'яни могли вирвати перемогу, але м'яч після удару Ернеста рикошетом від Снурніцина відскочив у поперечину.

Таким чином, Олімпік після 12 ігор піднявся на п'яте місце в турнірній таблиці УПЛ, маючи в своєму активі 17 очок, а у Львова дев'ять балів і 12-й рядок.

Олімпік - ПФК Львів 1:1

Голи: Романовський, 76 - Ю. Кравчук, 56.

Олімпік: Альїмі - Пасич, Драме, Снурніцин, Лебеденко - Романовський (Аблітаров, 90), А. Кравчук, Політило - Беніто, Каргбо, Альваренга (Тейшейра, 57).

ПФК Львів: Костик - Романчук (Кошман, 88), Ю. Кравчук, Махмутович, Якімець-Сабіно, Чиряк (Айнсалу, 75) - Ременяк (Клименчук, 72), Ернест, Казлаускас - Нич.

Попередження: Альваренга - Сабіно, Клименчук.