Динамо втратило очки в матчі з Колосом при скандальному суддівстві

iSport.ua,  12 грудня 2020, 19:05
0
490

Кияни на зимову перерву в УПЛ йдуть лідерами.

Київське Динамо не змогло обіграти Колос в матчі 13-го туру чемпіонату України, зігравши внічию 2:2.

Перший тайм пройшов без голів, хоча моменти небезпечні були - Супряга не зміг вразити порожні ворота, а Селезньов після запущеної свічки в штрафній не зумів вразити ворота киян ударом головою.

Був спірний момент за участю Селезньова на 31-й хвилині. Євген міг бути вилучений за стрибок в ноги Шапаренку, але арбітр обмежився лише жовтою карткою.

Куди "веселішим" виявився другий тайм. Уже на першій його хвилині Миколенко ліктем зачепив обличчя Селезньова при подачі з лівого флангу, арбітр Ігор Пасхал за допомогою системи VAR поставив пенальті, а Селезньов його реалізував.

На 54-й хвилині арбітр втретє за матч відправився дивитися відеоповтор, після чого показав пряму червону картку Володимиру Шепелєву.

Колос був у більшості до 72-ї хвилини, коли знову на допомогу Пасхалу прийшла система VAR. Тепер він видалив Максима Максименка.

А ще через хвилину Селезньов при подачі кутового вдарив Миколенка, коли суперник вискакував на м'яч - пенальті, який реалізував Циганков.

У кінцівці зустрічі кияни вийшли вперед - Циганков зробив дубль. І знову спірний гол, адже у Вербича була підозра на офсайд.

Переможний рахунок команді Мірчі Луческу втримати не вдалося. На 87-й хвилині м'яч після удару Дениса Антюха і рикошету від Віталія Миколенка залетів у сітку воріт Динамо.

Нічия, яка дозволяє Динамо піти на зимову паузу на першому місці в турнірній таблиці, але Шахтар в разі недільної перемоги над Інгульцем може скоротити до мінімуму відставання від киян.

Динамо - Колос 2:2

Голи: Циганков, 74 (пен.), 84 - Селезньов, 49 (пен.), Антюх, 87

Динамо: Бущан - Кендзьора, Сирота (Караваєв. 46), Попов, Миколенко - Шапаренко (Ледньов, 90 + 4), Андрієвський (Сидорчук, 63), Шепелєв - Циганков, Супряга (Вербич, 46), Родрігес (Гармаш, 46) .

Колос: Волинець - Ром, Петров, Максименко, Чорноморець - Мілько (Новак, 76) - Ільїн (Морозко, 80), Оріховський, Костишин (Задоя, 61), Антюх - Селезньов (Лисенко, 81).

Попередження: Миколенко, Шапаренко, Циганков - Костишин, Селезньов, Ільїн, Мілько, Волинець

На 54-й хвилині був видалений Володимир Шепелєв (Динамо) (грубе порушення).

На 72-й хвилині був видалений Максим Максименко (Колос) (грубе порушення).