Гол Малиновського допоміг Аталанті обіграти Фіорентину

iSport.ua,  13 грудня 2020, 18:15
0
560

Бергамаскі відправили у ворота суперника три м'ячі.

Аталанта здобула розгромну перемогу над Фіорентиною в матчі 11-го туру чемпіонату Італії. Зустріч пройшла в Бергамо і завершилася з рахунком 3:0.

Перший м'яч господарі забили перед перервою. Дуван Сапата видав зрячу передачу на Робіна Госенса, а той прострілив точно в створ воріт суперника.

На 55-й хвилині бергамаски подвоїли перевагу зусиллями українця Руслана Малиновського. Футболіст виконав штрафний удар, закрутивши м'яч у лівий кут воріт. Через вісім хвилин Аталанта довела рахунок до розгромного - 3:0.

Завдяки перемозі бергамаски піднялися на восьме місце в таблиці Серії А. Фіорентина розташовується на 17-му рядку.

Аталанта - Фіорентина 3:0

Голи: Госенс, 44, Малиновський, 55, Толо, 63

Аталанта: Голліні, Хатебур, Ромеро (Паломіно, 74), Толо, Госенс ​​(Мохіка, 81), Пессіна (Гябуаа, 89), де Роон, Малиновський (Мюріель, 74), Фройлер, Гімшіті, Сапата (Ламмерс, 81).

Фіорентина: Драговскі, Венуті, Пеццелья, Міленкович, Лірола (Кальєхон, 59), Бонавентура, Амрабат, Ессерік (Рібері, 58), Пульгар (Кастровілл, 46), Бірагі (Баррека, 73), Влахович (Куаме, 71).