Зоря вистояла в матчі проти Десни і пройшла до чвертьфіналу Кубка України

iSport.ua,  16 грудня 2020, 16:05
0
143

Черговий матч приніс скандал, який викликала система VAR при видаленні в складі Зорі.

У заключному поєдинку 1/8 фіналу Кубка України луганська Зоря в гостях змогла здобути мінімальну перемогу над чернігівською Десною, завдяки чому вийшла у чвертьфінал турніру.

Єдиний гол у матчі був забитий у середині першого тайму, коли на 17-й хвилині Гладкий впав у штрафному після контакту з Імерековим, а арбітр поставив пенальті. Вирок точним і впевненим ударом з одинадцятиметрової позначки виніс Юрченко. Що стосується чернігівської команди, то в неї особливих моментів у першій половині матчу не було в той час, як Зоря могла ще раз пробити ворота Паста.

У середині другого тайму луганчани залишилися в меншості після того, як Юрченко зіграв високо піднятою ногою - і спершу йому була показана жовта картка. Однак арбітр поєдинку переглянув момент на відеоповторі за допомогою системи VAR, після чого скасував своє рішення і показав червону картку. По суті, гравець Десни пригнувся, щоб дістати до м'яча, і Владлен уже не міг прибрати ногу - чиста жовта, але ніяк не червона картка.

Після цього Десна контролювала м'яч і підходила до воріт Шевченка, але всі їхні старання закінчувалися на підступах до штрафного або на неточних ударах. У кінцівці матчу арбітр роздав кілька жовтих карток через невелику бійку перед вільним ударом. Після розіграшу вільного удару в штрафний луганчан був зафіксований фол в атаці з боку чернігівців. Гравець Зорі спробував швидко ввести м'яч у гру, але потрапив у Гуцуляка, який отримав другу жовту картку і достроково покинув поле.

Таким чином, Зоря обіграла Десну з рахунком 1:0 і прорвалася з боєм у чвертьфінал Кубка України.

Десна - Зоря 0:1

Гол: Юрченко, 16 (з пенальті).

Десна: Паст - Тамм (Арвеладзе, 72), Гітченко, Імереков - Конопля, Домбровський (Гуцуляк, 72), Огиря, Мостовий (Хльобас, 72) - Калитвинцев, Картушов (Дегтярьов, 83) - Будковський.

Зоря: Шевченко - Фаворов, Іванисеня, Абу Ханна, Циганікс - Юрченко - Сайядманеш (Луньов, 82), Кабаєв, Кочергін - Кабаєв - Громов, Гладкий (Перович, 90 + 3).

Попередження: Конопля, Гуцуляк, Паст - Шевченко, Абу Ханна.

Вилучення: Гуцуляк, 89 (повторне попередження) - Юрченко, 59 (пряма червона картка).