Евертон здобув виїзну перемогу над Лестером

iSport.ua,  16 грудня 2020, 22:13
0
78

"Іриски" виграли завдяки голам Рішарлісона і Холгейта.

Евертон обіграв Лестер у матчі 13-го туру чемпіонату Англії. Поєдинок завершився з рахунком 2:0 на користь гостей.

"Іриски" вийшли вперед на 21-й хвилині. Річарлісон отримав м'яч і з середньої дистанції прострілив точно в нижній кут воріт суперника.

На 72-й хвилині гості подвоїли свою перевагу завдяки голу захисника Мейсона Холгейта.

Завдяки перемозі Евертон набрав 23 очки і вийшов на п'яте місце в турнірній таблиці. Лестер - на третьому рядку (24 бали).

Лестер - Евертон 0:2

Голи: Рішарлісон, 21, Холгейт, 72

Лестер: Шмейхель, Джастін, Фофана, Фукс, Ндіді, Тілеманс, Медісон, Ундер (Перес, 62), Менді (Іхеаначо, 73), Барнс, Варді.

Евертон: Ольсен, Холгейт, Міна, Кін, Годфрі, Дукур, Сігурдссон, Аллан (Андре Гомеш, 41), Івобі, Келверт-Льюїн, Рішарлісон.