Барселона здобула вольову перемогу над Реал Сосьєдадом

iSport.ua,  17 грудня 2020, 00:05
0
208

Каталонці піднялися на п'яте місце в турнірній таблиці Ла Ліги.

У матчі 19-го туру чемпіонату Іспанії Барселона на своєму полі обіграла Реал Сосьєдад. Поєдинок завершився з рахунком 2:1 на користь каталонців.

Першими забили гості. На 27-й хвилині Вілліан Жозе увірвався у штрафний суперника і, отримавши м'яч, відразу ж переправив його у ворота тер Штегена.

Через чотири хвилини Жорді Альба відновив паритет завдяки точному удару у верхній лівий кут. А перед перервою Френкі де Йонг встановив остаточний рахунок у матчі.

Завдяки перемозі "синьо-гранатові" піднялися на п'яте місце в турнірній таблиці Ла Ліги. Реал Сосьєдад розташовується на другій сходинці.

Барселона - Реал Сосьєдад 2:1

Голи: Альба, 31, де Йонг, 43 - Вілліан Жозе, 27

Барселона: тер Штеген, Альба, Мінгеса (Лангле, 79), Дест, Араухо, де Йонг, Бускетс (Ален, 67), Педрі (П'янич, 74), Брейтуейт, Грізманн (Трінкал, 66), Мессі.

Реал Сосьєдад: Ремір, Ле Норман, Горосабель, Монреаль, Субельдія, Меріно, Гевара (Наварро, 56), Аднан Янузай (Барренечеа, 56), Субіменді, Порту (Ісак, 64), Вілліан Жозе.