Ліверпуль вирвав перемогу у Тоттенхема й очолив таблицю АПЛ

iSport.ua,  16 грудня 2020, 23:57
0
154

Відбувся центральний поєдинок туру в чемпіонаті Англії.

У головному поєдинку цього мід-уїка в англійській першості зійшлися колективи двох знакових тренерів - Юргена Клоппа і Жозе Моурінью.

Обидві команди перед зустріччю мали однакову кількість очок і поділяли першу сходинку турнірної таблиці.

Як і очікувалося, Тоттенхем із самого початку віддав ініціативу і м'яч у ноги гравцям "червоних", розраховуючи на власні контратаки.

У середині першого тайму Ліверпуль відкрив рахунок. Це Мохаммед Салах отримав м'яч на лінії штрафного і пробив по воротах. Але м'яч після рикошету полетів не сильно в кут, а шикарною дугою перелетів Льоріса, влетівши точно у ворота.

Але не встигли вболівальники чинних чемпіонів насолодитися голом, як Тоттенхем зрівняв. Прудконогий Сон втік у контратаку і шикарно обіграв Аліссона. Здавалося, південнокорейський футболіст потрапив в офсайд, але VAR зафіксував, що гол був.

У другому таймі нічого не змінилося, і Ліверпуль продовжив непристойно багато часу володіти м'ячем і проводити свої атаки, тому здавалося, що зустріч так і завершиться нічийним рахунком.

Але Роберто Фірміно був проти і на останній хвилині основного часу виграв верхову боротьбу у Тобі Альдервейрельда, пробивши точно в кут воріт Льоріса.

2:1 - Ліверпуль переміг і став новим лідером турнірної таблиці чемпіонату Англії.

Ліверпуль - Тоттенхем 2:1
Голи: Салах, 26, Фірміно, 90 - Сон, 33

Ліверпуль: Аліссон - Александер-Арнольд, Р. Вільямс, Фабіньйо, Робертсон - Джонс, Хендерсон, Вейналдум - Салах, Фірміно, Мане.

Тоттенхем: Льоріс - Ор'є, Альдервейрельд, Дайєр, Девіс - Сіссоко, Хойб'єрг - Бергвейн (Регілон, 76), Ло Чельсо (Моура, 58), Сон Хин Мін (Аллі, 87) - Кейн.

Попередження: Ло Чельсо, Хойб'єрг.