Ліверпуль познущався над Кристал Пелас, забивши сім сухих голів

iSport.ua,  19 грудня 2020, 16:25
0
196

Мерсисайдці не помітили опору суперника.

Ліверпуль на виїзді розгромив Кристал Пелас в матчі 14-го туру чемпіонату Англії. Зустріч пройшла в Лондоні на стадіоні Селлхерст Парк і завершилася з рахунком 7:0 на користь "червоних".

Команда Ліверпуля "роздрукувала" ворота суперника вже на третій хвилині. Такумі Мінаміо отримав пас в штрафний і прострілив точно в лівий кут воріт "орлів".

На 35-й хвилині Роберто Фірміно подвоїв перевагу Ліверпуля після передачі від Садіо Мане. А в кінцівці першого тайму бразилець оформив дубль.

У другій половині зустрічі розгром Кристал Пелас продовжився. Вже на 52-й хвилині Джордан Хендерсон з кута штрафного майданчика завдав точний удар в лівий кут воріт Гуаїта. Через 15 хвилин Фірміно забив свій третій м'яч у грі.

У кінцівці зустрічі дублем відзначився Мохамед Салах.

Перемога дозволила команді Юргена Клоппа зміцнити своє лідерство в АПЛ. Після 14-ти турів Ліверпуль займає перше місце в таблиці, набравши 31 очко. В активі Кристал Пелас 18 балів і 12-й рядок.

Кристал Пелас - Ліверпуль 0:7

Голи: Мінаміно, 3, Мане, 35, Фірміно, 44, 68, Хендерсон, 52, Салах, 81, 84

Кристал Пелас: Гуаїта, ван Анхолт, Клайн, Кейхілл, Шлупп, Мілівоєвіч, Куяте (Томкинс, 63), Макартур (Рідевалд, 75), Езе (Батшуайі, 69), заа, Айю.

Ліверпуль: Аліссон, Робертсон, Матіп, Александер-Арнолд, Фабіньо, Хендерсон, Кейта, Мінаміно, Вейналдум (Джонс, 69), Мане (Салах, 57), Фірміно (Окслейд-Чемберлен, 75).