Манчестер Юнайтед знищив Лідс і вийшов на третє місце в АПЛ

iSport.ua,  20 грудня 2020, 20:25
0
109

Команда Сульшера засмутила суперника шістьма голами.

Манчестер Юнайтед здобув впевнену перемогу над Лідс Юнайтед у матчі 14-го туру чемпіонату Англії. Поєдинки завершилися з рахунком 6:2 на користь манкуніанців.

Першими забили "червоні дияволи". На другій хвилині Скотт Мактоміней ударом у дотик відправив м'яч у кут воріт. А через кілька митей 24-річний шотландець подвоїв перевагу МЮ.

У середині першого тайму гол забив Бруну Фернандеш. Португалець увірвався у штрафний і завдав прицільного удару із близької відстані. У кінцівці першої половини зустрічі гравці МЮ оформили ще одне взяття воріт. Лідс відповів голом у виконанні Ліама Купера.

У другому таймі манкуніанці забили ще двічі - м'ячі на рахунку Джеймса і Фернандеша. Гол Стюарта Далласа на 73-й хвилині ніяк не вплинув на підсумок зустрічі.

Команда Уле-Гуннара Сульшера набрала 26 очок і вийшла на третю сходинку в турнірній таблиці АПЛ. Лідс має в активі 17 балів (14-е місце).

Манчестер Юнайтед - Лідс Юнайтед 6:2
Голи: Мактоміней, 2, 3, Фернандеш, 20, 70 (пен.), Лінделеф, 37, Джеймс, 66 - Купер, 42, Даллас, 74

Манчестер Юнайтед: Де Хеа - Ван-Біссака, Лінделеф, Магуайр, Шоу (Алекс Теллес, 61) - Мактоміней, Фред - Джеймс, Фернандеш (ван де Беек, 71), Рашфорд (Кавані, 71) - Мартіаль.

Лідс Юнайтед: Месліє - Даллас, Ейлінг, Купер (Девіс, 72), Аліоскі - Філліпс (Стрюйк, 46) - Рафінья, Родріго, Кліх (Шаклтон, 46), Харрісон - Бемфорд.

Попередження: Джеймс.