Тоттенхем обіграв Сток Сіті в чвертьфіналі Кубка ліги

iSport.ua,  23 грудня 2020, 21:55
0
66

Лондонський Тоттенхем здобув перемогу над Сток Сіті в матчі 1/4 фіналу Кубка англійської ліги.

Рахунок на 22-й хвилині відкрив форвард "шпор" Гарет Бейл. Сток відігрався на початку другого тайму завдяки точному удару Джордана Томпсона.

На 70-й хвилині Тоттенхем знову вийшов вперед - гол на рахунку Бена Девіса. У кінцівці зустрічі Харрі Кейн встановив остаточний рахунок в матчі - 3:1.

Суперник лондонців в півфіналі турніру стане відомий за підсумками жеребкування, яке відбудеться 24 грудня.

Сток Сіті - Тоттенхем 1:3

Голи: Томпсон, 53 - Бейл, 22, Девіс, 70, Кейн, 81

Сток Сіті: Лонерган - Суттар, Батт, Фокс (Флетчер, 34), Сміт - Томпсон, Оуклі-Бут (Воукс, 79), Казнс, Макклейн, Коллінз - Браун (Пауелл, 71).

Тоттенхем: Льоріс - Санчес, Доерті, Девіс, Дайер - Уінкс, Аллі (Ламела, 66), Лукас Моура (Сіссоко, 66), Хейбьерг, Бейл (Сон Хин Мін, 46) - Кейн.

Попередження: Коллінз.