Реал здобув перемогу над Гранадою і наздогнав Атлетіко

iSport.ua,  23 грудня 2020, 22:49
0
112

У матчі 15-го туру чемпіонату Іспанії мадридський Реал вдома обіграв Гранаду (2:0) й набрав 32 бали.

Рахунок в поєдинку був відкритий на 57-й хвилині завдяки голу Каземіро після передачі Асенсіо. Тривалий час команди не могли створити небезпечні моменти біля воріт один одного: господарі контролювали гру, а гості - намагалися зрівняти рахунок.

У компенсований час до другого тайму форвард Реала Карім Бензема встановив остаточний рахунок - 2:0, забивши з-за меж штрафного.

Карим Бензема
Карім Бензема / Джерело: Getty Images

Після цієї перемоги "вершкові" наздогнали лідируючий мадридський Атлетіко в турнірній таблиці, набравши 32 бали. Однак у "матрацників" на дві гри менше.

Реал - Гранада 2:0
Голи: Каземіро, 57, Бензема, 90 + 4

Реал: Куртуа - Карвахаль, Варан, Рамос, Менді - Вальверде (Іско, 79), Каземіро, Кроос - Васкес (Вінісіус, 78), Бензема, Родріго (Асенсио, 38).

Гранада: Сілва - Фульке (Кіні, 74), Вальєхо (Герман, 84), Дуарте, Нева - Мілья, Ян Етек (Суарес, 63) - Пуертас, Еррера, Кенеді (Соро, 63) - Сольдадо (Моліна, 74).

Попередження: Карвахаль - Мілья, Фульке