iSport.ua,  26 грудня 2020, 21:33
0
276

"Каноніри" перервали серію з семи матчів без перемог.

Лондонський Арсенал здобув перемогу над Челсі з рахунком 3:1 в матчі 15-го туру АПЛ.

Арсенал забив після першого ж удару в площину воріт - на 34-й хвилині Олександр Ляказетт реалізував пенальті. А перед перервою Граніт Джака подвоїв перевагу канонірів.

Челсі вийшов відігратися у другому таймі, але Букайо Сака неймовірним ударом в дев'ятку довів рахунок до розгромного.

Теммі Абрахам скоротив відставання в рахунку, а Жоржиньо взагалі міг відродити інтригу, але не реалізував пенальті на 91-й хвилині зустрічі.

Для Арсеналу ця перемога стала першою з 1 листопада в АПЛ - команда перервала серію без перемог з 7 матчів і піднялася на 14-у сходинку. Челсі опустився на 6-е місце в таблиці АПЛ.

Арсенал - Челсі 3:1

Голи: Ляказетт, 35 (з пенальті), Джака, 44, Сака, 56 - Абрахам, 85

Арсенал: Лено - Холдинг, Марі, Тірні - Бельєрін, Ельнені, Джака, Сака - Сміт-Роу (Уіллок, 65), Ляказетт (Мустафі, 90 + 2), Мартінеллі (Пепе, 71)

Челсі: Менді - Джеймс, Зума, Сілва, Чілвелл - Ковачич (Жоржина, 46), Канте (Хаверц, 74), Маунт - Пулішіч, Абрахам, Вернер (Хадсон-Одоі, 46)

Попередження: Марі, Тірні - Сілва

На 90 + 1-й хвилині Жоржиньо не реалізував пенальті (воротар)