Вест Хем Ярмоленко вирвав нічию у Брайтона

iSport.ua,  27 грудня 2020, 18:15
0
185

Українець вийшов на поле у другому таймі і допоміг своїй команді зрівняти рахунок.

Вест Хем зіграв внічию з Брайтоном в матчі 15-го туру чемпіонату Англії. Зустріч завершилася з рахунком 2:2.

Першими забили гості - форвард Брайтона Ніл Мопе скористався помилкою захисника і відкрив рахунок на 44-й хвилині. На початку другого тайму "молотобійці" відновили паритет завдяки точному удару Бенджаміна Джонсона.

На 70-й хвилині гості знову вийшли вперед. Льюїс Данк переправив м'яч прямо під поперечину після розіграшу кутового. Нічию Вест Хему приніс точний удар Томаша Соучека.

Український півзахисник "молотобійців" Андрій Ярмоленко почав матч на лавці запасних і вийшов на поле на початку другого тайму. Саме він почав гольову атаку, яка закінчилася взяттям воріт на 60-й хвилині.

Вест Хем - Брайтон 2:2

Голи: Джонсон, 60, Соучек, 82 - Мопе, 44, Данк, 70

Вест Хем: Фабіанскі - Цоуфал, Бальбуена, Огбонна, Крессвелл - Райс, Соучек, Боуен (Ярмоленко, 46), Нобл (Лансіні, 46), Джонсон - Аллі

Брайтон: Санчес - Вебстер, Данк, Вайт, Берн, Марч - Лаллана (Альзате, 46), Біссума, Мопе, Троссард - Уелбек (Гросс, 83)