Тоттенхем втратив очки в матчі з Вулверхемптоном

iSport.ua,  27 грудня 2020, 23:29
0
108

Тоттенхем на виїзді зіграв внічию з Вулверхемптоном в матчі 15-го туру англійської Прем'єр-ліги. Зустріч закінчилася з рахунком 1:1.

"Шпори" вийшли вперед вже на першій хвилині - Тангі Ндомбеле забив дальнім ударом з-за меж штрафного.

Вулверхемптон відігрався за кілька хвилин до фінального свистка. Ромен Саісс переправив м'яч у ворота після розіграшу кутового.

Тоттенхем займає третє місце в турнірній таблиці АПЛ, набравши 25 очок. В активі Вулверхемптона 21 бал, клуб розташовується на 11-му рядку.

Вулверхемптон - Тоттенхем 1:1

Голи: Саісс, 86 - Ндомбеле, 1

Вулверхемптон: Патрісіу - Семеду, Коуді, Саісс, Марсал (Аіт-Нурі, 75) - Моутіньо (Отасоуі, 83), Невеш - Траоре, Поденсе (Вітінья, 90+1), Нету - Сілва

Тоттенхем: Льоріс - Дайер, Санчес, Девіс - Доерті, Уінкс, Хойбьерг, Регілон (Бергвейн, 63) - Ндомбеле (Сіссоко, 70) - Кейн, Сон Хин Мін (Ламела, 84)

Попередження: Поденсе, Коуді, Марсал, Семеду - Уінкс