iSport.ua,  28 грудня 2020, 23:37
0
72

Команда Лемпарда втратила очки в домашньому матчі АПЛ.

Челсі вдома розписав мирову з Астон Віллою (1:1) у матчі 16-го туру чемпіонату Англії. Поєдинок завершився з рахунком 1:1.

Господарі поля вийшли вперед на 34-й хвилині завдяки голу Олів'є Жиру. Футболіст отримав пас від Бена Чіллуелла і відразу ж переправив м'яч у ворота.

Астон Вілла зрівняла рахунок на початку другого тайму - на 50-й хвилині відзначився хавбек Анвар Ель-Газі.

Челсі займає шосту сходинку (26 очок) і поступається Астон Віллі за додатковими показниками.

Челсі - Астон Вілла 1:1
Голи: Жиру, 34 - Ель-Газі, 50.

Челсі: Менді - Аспілікуета, Крістенсен, Рюдігер, Чілвелл - Канте, Жоржиньйо (Хаверц, 72), Маунт - Пулішіч, Жиру (Вернер, 72), Хадсон-Одої.

Астон Вілла: Мартінес - Кеш, Хаус, Конса, Таргетт - Дуглас Луїс, Макгінн - Траоре (Девіс, 87), Гріліш, Ель-Газі (Ремсі, 82) - Уоткінс.

Попередження: Аспілікуета, Жиру, Канте - Ель-Газі.