iSport.ua,  31 грудня 2020, 00:29
0
131

Команди не виявили переможця.

У матчі 16-го туру чемпіонату Іспанії Ельче вдома зіграв внічию проти мадридського Реала.

"Вершкові" повели в рахунку на 20-й хвилині завдяки голу Луки Модріча, який головою переправив у ворота суперника. Для хорвата цей забитий м'яч став першим за 364 матчі у складі Реала, який він забив головою.

На початку другого тайму Ельче зрівняв рахунок із пенальті, який реалізував Фідель. У кінцівці зустрічі господарі могли вирвати перемогу, проте сейв Тібо Куртуа після удару зі штрафного дозволив "вершковим" зіграти внічию - 1:1.

У турнірній таблиці чемпіонату Іспанії мадридський Реал йде другим із 33 балами після 16 турів, а Ельче займає 15 позицію із 16 очками після 14 зіграних поєдинків.

Ельче - Реал Мадрид 1:1
Голи: Фідель, 52 (пен.) - Модріч, 20.

Ельче: Едгар - Барраган, Верду, Хосемі, Міно - Ромеро (Тете Моренте, 74), Марконі, Гуті, Фідель - Бойє (Каррільйо, 87), Рігоні (Хоса, 75).

Реал Мадрид: Куртуа - Карвахаль, Варан, Рамос, Марсело - Модріч, Каземіро, Кроос (Вальверде, 78) - Васкес (Азар, 77), Бензема, Асенсіо (Вінісіус, 86).

Попередження: Верду - Рамос, Каземіро, Карвахаль, Кроос.