Реал розібрався з Сельтою і очолив турнірну таблицю

iSport.ua,  2 січня 2021, 23:55
0
142

Реал здобув перемогу над Сельтою з рахунком 2:0 в матчі 17-го туру чемпіонату Іспанії. Голи Васкеса і Асенсіо принесли мадридцям впевнену перемогу.

Вже на 6-й хвилині вершковим вдалося повести в рахунку - з передачі Марко Асенсіо відзначився Лукас Васкес.

На 53-й хвилині Реал подвоїв перевагу в рахунку - на цей раз вже Васкес асистував Асенсіо.

Перемога дозволила Реалу очолити турнірну таблицю чемпіонату Іспанії - команда Зідана, на одне очко випереджає Атлетіко, у якого на три зіграних матчі менше.

Реал - Сельта 2:0

Голи: Васкес, 6, Асенсіо, 54

Реал: Куртуа - Карвахаль (Вінісіус, 84), Варан, Начо, Менді - Модріч (Едегор, 85), Каземіро, Кроос (Вальверде, 85) - Васкес, Бензема (Діас, 90), Асенсио (Азар, 74).

Сельта: Бланко - Мальо, Араухо, Мурільо, Олас - Тапіа - Мендес, Суарес, Ноліто (Баєса, 64) - Аспас (Белтран, 51), Міна.

Попередження: Асенсіо, Начо, Карвахаль, Каземіро - Мендес, Тапіа.