iSport.ua,  3 січня 2021, 23:46
0
114

Завдяки перемозі туринці піднялися в зону єврокубків.

Ювентус здобув розгромну перемогу над Удінезе в матчі 15-го туру чемпіонату Італії. Зустріч пройшла в Турині і завершилася з рахунком 3:0.

Першими забили гості - Родріго Де Паул увірвався у штрафний і прострілив точно в нижній кут воріт суперника. Але суддя скасував гол після перегляду VAR.

"Б'янконері" відповіли взяттям воріт на 31-й хвилині, автором голу став Кріштіану Роналду. На 49-й хвилині Федеріко К'єза подвоїв перевагу своєї команди.

У середині другого тайму Роналду оформив дубль і довів рахунок до розгромного. Удінезе відповів голом Марвіна Зегелара. А крапку в матчі поставив форвард Ювентуса Пауло Диба.

Завдяки перемозі туринці піднялися в зону єврокубків - тепер команда Андреа Пірло займає п'яту сходинку в турнірній таблиці, набравши 27 очок. Удінезе - 13-й (15 балів).

Ювентус - Удінезе 4:1
Голи: Роналду, 31, 70, К'єза, 49, Диба, 90+3 - Зегелаар, 90

Ювентус: Щесни - Данило, Бонуччі (К'єлліні, 82), де Лігт, Алекс Сандро (Фработта, 83) - К'єза (Федеріко Бернардескі, 74), Маккенна (Артур, 65), Бентанкур, Ремсі (Кулусевскі, 74) - Диба, Роналду.

Удінезе: Муссо - Боніфацій, Де Майо (Моліно, 65), Самір - Ларсен, Де Пауль, Уолас (Макенго, 81), Перейра (Мандрагора, 75), Зегелаар - Лазанья (Несторівскі, 75), Пуссетто.

Попередження: К'єза, Маккенна, де Лігт.