Ювентус в яскравому матчі обіграв Мілан

iSport.ua,  6 січня 2021, 23:36
0
372

"Россонері" вперше програли в поточному розіграші в рамках 16-го туру чемпіонату Італії.

В рамках 16-го туру чемпіонату Італії Мілан на своєму полі поступився Ювентусу (1:3).

Підопічні Андреа Пірло повели в рахунку на 18-й хвилині після точного удару К'єза зі штрафного майданчика. Під кінець тайму Мілан зрівняв рахунок завдяки шикарному голу Калабрії, який потрапив ударом в дев'ятку.

У другому таймі Ювентус посилив свій тиск, що призвело до двох голів. Спочатку К'єза оформив дубль, пробивши з-за меж штрафного, а під кінець матчу Маккенна відправив третій м'яч у ворота Мілана. Для "россонері" ця поразка стала першою в поточному розіграші чемпіонату Італії.

У турнірній таблиці Мілан продовжує лідирувати з 37 очками. Ювентус повернувся в топ-4, набравши 30 очок, і маючи одну гру в запасі.

Мілан - Ювентус 1:3

Голи: Калабрія, 41 - К'єза, 18, 61, Маккенні, 76

Мілан: Дж. Доннарумма - Далот (Мальдіні, 81), К'єр (Калулу, 81), Романьйолі, Ернандес - Калабрія (Конті, 81), Кессьє - Кастільехо (Коломбо, 87), Хакан Чалханоглу, Хауге (Діас, 67) - Леау .

Ювентус: Щесни - Данило, Бонуччі, де Лігт, Фработта (Демірал, 87) - К'єза (Кулусевскі, 63), Бентанкур (Артур, 74), Рабіо, Ремсі (Федеріко Бернардескі, 74) - Диба (Маккенні, 63), Роналду.

Попередження: Романьйолі - Бентанкур, Данило