iSport.ua,  9 січня 2021, 18:05
0
226

Клуб українця знаходиться в шести очках від першого місця.

Аталанта здобула впевнену перемогу над Беневенто з рахунком 4:1 в матчі 17-го туру Серії А.

На 30-й хвилині рахунок відкрив Йосип Ілічич, правда, на початку другого тайму Беневенто відігрався зусиллями Марка Сау.

На 64-й хвилині на поле вийшов українець Руслан Малиновський, після чого Аталанта забила ще тричі - відзначилися Рафаел Толой, Дуван Сапата і Луїс Мюріель. У разі останнього гола результативну передача на Мюріеля віддав Малиновський.

У цьому сезоні Руслан Малиновський забив 1 гол і зробив 3 гольові передачах в 16 матчах Серії А.

Аталанта з 31 очком піднялася на 4-е місце в турнірній таблиці, поступаючись 6 очками лідируючому Мілану, і обійшовши Ювентус, у якого залишається гра в запасі.

Беневенто - Аталанта 1:4

Голи: Сау, 50 - Ілічіч, 30, Толо, 69, Сапата, 71, Мюріель, 86

Беневенто: Монтіпо, Барба, Фулон (Пастінья, 46), Глик, Маджо, Дабо (Хетемай, 58), Скьяттарелла, Іоніце (Дель Пінто, 80), Імпрота, Лападула (Лоренцо Інсіньє, 58), Сау (Ді Серіо, 58) .

Аталанта: Голліні, Гозенс (Меле, 73), Паломіно, Ромеро, Хатебур, Пессіна (Малиновський, 64), де Рон, Ілічіч (Олексій Андрійович Міранчук, 88), Фройлер (Депаолі, 88), Толо, Сапата (Мюріель, 73).

Попередження: Фулон, Лападула, Дабо - де Рон, Паломіно.