Гол Роналду допоміг Ювентусу обіграти Сассуоло

iSport.ua,  11 січня 2021, 00:10
0
236

Ювентус здолав Сассуоло в матчі 17-го туру Серії А. Поєдинок пройшов в Турині і завершився з рахунком 3:1 на користь господарів поля.

У кінцівці першого тайму гості залишилися в меншості після видалення Педро Обьянга.

Першими забили туринці - на 51-й хвилині Данило завдав прицільного удару у ворота суперника. Через вісім хвилин Грегорі Дефрель відновив рівновагу.

Перемогу Ювентусу принесли голи Аарона Ремсі і Кріштіану Роналду в кінцівці зустрічі.

Завдяки результату цього матчу підопічні Андреа Пірло піднялися на четверту сходинку в турнірній таблиці Серії А. Сассуоло розташовується на сьомому місці.

Ювентус - Сассуоло 3:1

Голи: Данило, 51, Ремсі, 82, Роналду, 90 + 2 - Дефрель, 59

Ювентус: Щесни - Данило, Бонуччі, Демірал, Фработта, К'єза (Федеріко Бернардескі, 86) - Маккенна (Ремзі, 19, Мората, 86), Бетанкур (Рабьо, 46), Артур - Диба, Роналду

Сассуоло: Консильі - Мюлдюр (Оддей, 73), Феррарі, Влад Кірікеш (Айхан, 87), Кіріакопулос - Обьянг, Траоре, Локателлі - Дефрель (Бога, 67), Капуто (Тольян, 46), Джурічіч (Лопес, 46)

Попередження: Фработта, Бентанкур, Кулусевські, Бонуччі - Феррарі

Вилучення: Обьянг, 45 + 2