Баварія сенсаційно вилетіла з Кубка Німеччини

iSport.ua,  14 січня 2021, 00:35
0
682

Мюнхенці поступилися друголіговому Хольштейну.

Мюнхенська Баварія поступилася Хольштейну в 1/16 фіналу Кубка Німеччини. Зустріч завершилася перемогою господарів у серії пенальті (2:2, 6:5 - за пенальті).

Першими відзначилися мюнхенці - автором гола став Серж Гнабрі. Хольштейн, який виступає у Другій Бундеслізі, відновив паритет на 37-й хвилині зусиллями Фіна Бартельса, який успішно реалізував вихід один-на-один із воротарем.

На початку другого тайму Баварія знову вийшла вперед. Лерой Сані ефектно реалізував штрафний удар, відправивши м'яч у дев'ятку. У компенсований до другої половини зустрічі час Хауке Валь зробив рахунок рівним.

У серії пенальті господарі виявилися сильнішими - 6:5.

В 1/8 фіналу Хольштейн зустрінеться з Дармштадтом. Нагадаємо, що Баварія є чинним переможцем Кубка Німеччини.

Хольштейн Кіль - Баварія 2:2 (пен. 6:5)

Голи: Бартельс 37, Валь 90+5 - Гнабрі 14, Сані 47

Хольштайн: Геліос - Дем, Валь, Тескер (Коменда 80), ван дер Берг - Мефферт (Серра 84) - Бартельс, Мюлінг (Арслан 84), Порат (Хауптманн 77), Меєса (Рисі 77) - Лі.

Баварія: Ноєр - Девіс, Ернандес, Зюле, Сарр (Павар 86) - Кіммі, Толіссо (Алаба 106) - Сані (Дуглас Коста 74), Мюллер, Мусіала (Левандовський 74) - Гнабрі (Рока 90+2).