iSport.ua,  14 січня 2021, 06:40
0
240

"Городяни" не зазнали проблем у матчі з аутсайдером АПЛ.

Манчестер Сіті здобув перемогу над Брайтоном в матчі 18-го туру чемпіонату Англії. Зустріч завершилася з рахунком 1:0 на користь господарів.

У складі "городян" єдиним голом відзначився Філ Фоден. Футболіст відкрив рахунок в кінці першого тайму.

У другій половині зустрічі гравці Манчестер Сіті мали кілька непоганих нагод відзначитися, але до забитого м'яча справа так і не дійшла.

Український захисник "городян" Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі і провів на полі 90 хвилин.

Команда Гвардіоли продовжила серію без поразок в АПЛ до восьми матчів. Зараз Ман Сіті займає третє місце в таблиці чемпіонату, набравши 32 очки. Брайтон розташовується на 17-му рядку (14 балів).

Манчестер Сіті - Брайтон 1:0