iSport.ua,  15 січня 2021, 23:47
0
219

"Орли" обіграли підопічних Фонсеки завдяки трьом голам, що залишилися без відповіді.

Лаціо на своєму полі приймав Рому в матчі 18-го туру чемпіонату Італії. Перемогу в римському дербі здобули "орли" - 3:0.

Рахунок на 14-й хвилині відкрив форвард Лаціо Чіро Іммобіле. Футболіст увірвався у штрафний і переграв голкіпера точним ударом у верхній кут воріт.

Через дев'ять хвилин господарі подвоїли свою перевагу - гол на рахунку Луїса Альберто. А на 67-й хвилині іспанець оформив дубль і довів рахунок до розгромного.

Завдяки цій перемозі Лаціо піднявся на сьоме місце в турнірній таблиці, набравши 31 бал. Рома розташовується на третьому рядку (34 бали).

Лаціо - Рома 3:0
Голи: Іммобіле, 15, Луїс Альберто, 23, 67

Лаціо: Рейна - Луїс Феліпе (Патрік, 69), Ачербі, Раду (Худт, 82) - Лаццарі, Милинкович-Савич, Лейва (Ескаланте, 65), Ліус Альберто, Марушич - Кайседо (Акпа-Акпро, 65), Іммобіле (Мурікі, 83).

Рома: Лопес - Манчіні (Майораль, 70), Смоллінг, Ібаньєс - Карсдорп, Вільяр, Верету (Педро 46), Спінаццола (Б. Перес, 71) - Мхітарян, Пеллегріні - Джеко.

Попередження: Милинкович-Савич, Раду, Ачербі, Феліпе, Лейва - Манчіні, Смоллінг, Педро, Мхітарян.