iSport.ua,  16 січня 2021, 19:03
0
401
Вест Хем здобув мінімальну перемогу

Вінгер збірної України відіграв у матчі всього лише 10 хвилин, вийшовши в кінцівці поєдинку.

Завершився поєдинок 19-го туру англійської Прем'єр-ліги, у якому Вест Хем на своєму полі мінімально обіграв Бернлі з рахунком 1:0.

Єдиний і переможний гол був забитий на початку зустрічі, коли на 9-й хвилині Пабло Форнальс подав у воротарську, звідки Майкл Антоніо спокійно переправив м'яч у ворота.

Вінгер збірної України Андрій Ярмоленко з'явився на полі на 82-й хвилині матчу і мав пару можливостей для удару, але забити не вдалося.

Таким чином, Вест Хем набрав 29 очок після 18 ігор і займає 8-е місце в турнірній таблиці АПЛ, а у Бернлі  - 16 балів і 17-й рядок.

Вест Хем - Бернлі 1:0

Гол: Антоніо, 9

Вест Хем: Фаб’янські - Цоуфал, Доусон, Огбонна, Крессуелл - Боуен (Ярмоленко, 82), Райс, Бенрахма (Лансіні, 68), Соучек, Форнался - Антоніо

Бернлі: Поп - Пітерс, Мі, Тарковський, Лоуон - Брейді, Браунхілл, Вествуд, Гудмунссон (Макніл, 46) - Барнс (Видра, 63), Вуд (Родрігес, 72)

Попередження: Соучек, Огбонна – Барнс.

Також у паралельному матчі Лідс у рідних стінах з таким самим рахунком програв Брайтону. Перемогу "чайкам" приніс забитий м'яч у виконанні Ніля Мопе, який відзначився на 17-й хвилині зустрічі. Після цього матчу у Лідса 23 очки та 12-е місце в АПЛ, а у Брайтона - 17 балів і 16-й рядок.

Лідс - Брайтон 0:1

Гол: Мопе, 17

Лідс: Касілья - Даллас, Ейлінг, Купер, Аліоскі (Ернандес, 67) - Харрісон, Родріго (Робертс, 62), Стрейк, Кліх, Рафінья (Поведа, 75) - Бемфорд

Брайтон: Санчес - Уебстер, Данк, Берн - Велтман, Уайт, Троссард (Тоу, 73), Гросс, Макаллістер (Біссума, 62), Марч - Мопе (Проппер, 81)

Попередження: Ейлінг – Уебстер.