Ассист Ярмоленка на Антоніо приніс перемогу Вест Хему над Вест Бромвічем

iSport.ua,  19 січня 2021, 21:57
0
378

Українець з'явився на полі з лави запасних у середині другого тайму.

Завершився черговий поєдинок 18-го туру англійської Прем'єр-ліги, в якому Вест Хем на своєму полі мінімально обіграв Вест Бромвіч з рахунком 2:1.

Рахунок у матчі був відкритий на єдиній додатковій хвилині до першого тайму, а його автором став Джеррод Боуен, який грудьми замкнув простріл з краю штрафного. На початку другого тайму "дрозди" змогли зрівняти рахунок зусиллями Матеуса Перейри, який пробив з-за штрафної точно в дальній кут.

Потім наставник "молотобійців" зважився на подвійну заміну, випустивши на поле Пабло Форнальса і вінгера збірної України Андрія Ярмоленка. Через чотири хвилини Ярмоленко після подачі на дальню штангу, головою скинув м'яч у центр штрафного, де в падінні Микаїл Антоніо переправив його у ворота.

Таким чином, Вест Хем набрав 32 очки і піднявся на 7-е місце в АПЛ, а у Вага Бромвіча 11 балів і 19-й рядок.

Вест Хем - Вест Бромвіч 2:1

Голи: Боуен, 45+1, Антоніо, 66 - Перейра, 51

Вест Хем: Фабьянскі - Цоуфал, Доусон, Огбонна, Крессуелл - Соучек, Райс, Боуен, Лансіні (Форналс), Бенрахма (Ярмоленко) - Антоніо (Нобл)

Вест Бромвіч: Джонстон - О'Ші, Аджайї, Бартлі, Гіббс - Лівермор (Робсон-Кану), Соєрс, Перейра, Галлахер, Гросицький (Ферлонг) - Робінсон

Попередження: Галлахер