iSport.ua,  20 січня 2021, 18:10
0
57

Українець вийшов у старті і провів на полі 81 хвилину.

Аталанта зіграла внічию з Удінезе в перенесеному матчі 10-го туру чемпіонату Італії. Зустріч, що проходила на стадіоні Фріулі в Удіне, завершилася з рахунком 1:1.

Першими забили господарі - на самому початку зустрічі Роберто Перейра прорвався по правому флангу і прострілив точно у стійку воріт суперника. Бергамаскі відігралися на 44-й хвилині зусиллями Луїса Мюріеля.

Український хавбек гостей Руслан Малиновський вийшов у стартовому складі і провів на полі 81 хвилину.

Аталанта набрала 33 очки і займає шосте місце в турнірній таблиці Серії А. Удінезе розташовується на 15-му місці, маючи в активі 17 балів.

Удінезе - Аталанта 1:1

Голи: Перейра, 1 - Мюріель, 44

Удінезе: Муссо - Бекао, Боніфаці, Самір - Ларсен (Моліна, 89), де Пауль, Арслан (де Майо, 89), Мандрагора (Воллас, 57 (Делофеу, 72)), Зеґелар - Перейра, Лазанья

Аталанта: Голліні - Паломіно, Ромеро, Толоі - Мехле, Міранчук (Ілічич, 58), Пессіна, де Рон, Малиновський (Фройлер, 81), Хатебур (Госенс, 59) - Мюріель (Сапата, 58)

Попередження: Перейра, Зеґелар, Боніфаці - Фройлер, Ромеро